"Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp,
wspólna praca to sukces." - Henry Ford

Dlaczego Internet Plus?

Możemy godzinami pisać o wszystkich zaletach pracy w Internet Plus, począwszy od atmosfery panującej w naszym biurze, poprzez możliwości rozwoju jakie oferujemy, przestronne biuro ułatwiające komfortową pracę, aż po cotygodniowe śniadania, które jemy przy wspólnym stole. Jednak żadne słowa nie będą tak wiarygodne, jak te wypowiedziane przez naszych pracowników. Zapoznaj się z nimi!

logo-internetplus-mini
Szymon, Specjalista ds. Obsługi Klienta – z nami od marca 2011

Podjęcie pracy w firmie Internet Plus wiązało się dla mnie z wieloma wątpliwościami. Szczególnie dlatego, że styl pracy w Biurze Obsługi Klienta znacząco się różni od tego, do którego przywykłem w mojej wcześniejszej pracy jako przedstawiciel handlowy. Wielu rzeczy musiałem się nauczyć osiągając coraz to nowe cele stawiane przez siebie i przełożonych. Dzięki temu czuję, że wiele się nauczyłem. Byłem świadkiem wielu przemian w firmie, które z perspektywy czasu okazały się bardzo korzystne tak dla klientów, jak i pracowników. Miło się pracuje, kiedy widzi się efekty swojego wysiłku oraz czuje się wsparcie przełożonych, czy współpracowników. Jednocześnie w pracy spotkałem wielu wspaniałych ludzi, z którymi tworzymy zgraną grupę, również poza godzinami pracy!

logo-internetplus-mini
Stella, Zastępca Kierownika Działu Sprzedaży – z nami od sierpnia 2009

Swoja przygodę z Internet Plus rozpoczęłam w 2009 r. Będąc studentką nie miałam sprecyzowanych oczekiwań co do swojej kariery zawodowej, a jedynym przyświecającym mi celem było usamodzielnienie się. Na ofertę pracy natrafiłam zupełnie przypadkowo wśród miliona ogłoszeń. Wyróżniało się tym, że od kandydatów nie wymagało się wielkiego doświadczenia, a praca w młodym zespole była dodatkowym atutem, na który zwróciłam uwagę. Rozmowa kwalifikacyjna zakończyła się sukcesem! Początki, jak chyba w każdej firmie nie były łatwe. Stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży wymagało ode mnie dużej dyscypliny oraz systematyczności w działaniu. Była to praca wymagająca, ale jednocześnie zapewniała dużo satysfakcji. Dzisiaj zajmuję stanowisko Zastępcy Kierownika Działu Sprzedaży. Pracodawca docenił moje zaangażowanie, a dzięki systemowi szkoleń objęcie nowego stanowiska było znacznie łatwiejsze. Internet Plus dało mi szansę!

logo-internetplus-mini
Paula, Doradca Klientów Biznesowych – z nami od lutego 2013

Do Internet Plus trafiłam jako osoba nie mająca doświadczenia w sprzedaży, jednak już szkolenie, które zostało przeprowadzone w pierwszych kilkunastu dniach pracy, pozwoliło mi z większą pewnością zająć stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży. Po kilku miesiącach pracy dostałam możliwość awansu na stanowisko Doradcy Klientów Biznesowych. Nowe obowiązki dały mi znacznie szersze perspektywy i pozwoliły zdobywać coraz większe doświadczenie. Ponadto atmosfera pracy jest w porównaniu z innymi miejscami, w których miałam okazję pracować niezwykła: życzliwość i pomoc ludzi – zwłaszcza, gdy jest się nowym pracownikiem – jest nie do przecenienia. Dziś dzięki doświadczeniu i umiejętnościom, sama mogę wspierać tych, którzy dopiero zaczynają swoją ścieżkę kariery w Internet Plus.

logo-internetplus-mini
Mariusz, Specjalista ds. sprzedaży – z nami od września 2013

Pierwsze co przykuło moja uwagę po rozpoczęciu pracy w Internet Plus to atmosfera panująca wśród pracowników. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony pomocą, jaką otrzymują nowi pracownicy, którzy dopiero aklimatyzują się w nowym miejscu i wdrażają w nowe obowiązki. System prowizji w Dziale Sprzedaży jest bardzo motywujący do działania, a dobrzy sprzedawcy nie mają powodów do niezadowolenia. Początki, jak wszędzie bywają trudne, ale przy odrobinie szczęścia już w pierwszym miesiącu można pochwalić się dobrymi wynikami w sprzedaży. Każdy, kto zdecyduje się na pracę tutaj może liczyć też na wyczerpujące szkolenia nie tylko z technik sprzedaży, ale co najważniejsze z wiedzy na temat świadczonych przez Internet Plus usług, dzięki czemu zwiększa się nasza wiarygodność podczas rozmowy z klientem. Podjęcie pracy było moim zdaniem trafnym wyborem.

logo-internetplus-mini
Michał, Specjalista ds. Pozycjonowania – z nami od stycznia 2011

Pracę w Internet Plus zacząłem w styczniu 2011 w Dziale Sprzedaży, gdzie po licznych szkoleniach dowiedziałem się, czym jest pozycjonowanie i jak bardzo nieświadomy byłem tego co widzę w Google. Z biegiem czasu coraz bardziej wgryzałem się w temat SEO i po kilku miesiącach otrzymałem szansę dołączenia do zespołu technicznego. Mimo teg, iż uważałem, że z „internetów” jestem niezły, okazało się że prowadzenie kampanii Adwords i nadzorowanie pozycjonowania, to o wiele bardziej skomplikowana rzecz, niż mogłoby się wydawać, na szczęście jednak pozostali członkowie ekipy SEO wsparli mnie nieograniczonym zasobem cierpliwości, otwartości i dobrych rad, dzięki czemu w krótkim czasie poznałem machinę i nauczyłem się ją prowadzić. Dziś po ponad 3 latach w wesołej kompanii SEO, nadal prowadzę boje z algorytmem Google, tworzę i nadzoruję mnóstwo kampanii Adwords i oby było tak jak najdłużej!